RakebackAce Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

LoHoolllhol

In jos

LoHoolllhol Empty LoHoolllhol

Mesaj  1StupidDog Lun Iul 11, 2011 1:03 am

Am dat peste niste comenturi la stirea asta:
Autorităţile din Insulele Canalului, Marea Britanie, au suspendat ieri licenţa de eGambling a Full Tilt Poker şi a companiilor afiliate, aceasta fiind o nouă lovitură pe care industria de gambling online, după ce în aprilie procurorii americani acuzaseră compania de fraudă bancară şi spălare de bani.

„Decizia de suspenda licenţa de eGambling vine în interesul publicului şi din cauza gravităţii problemei trebuia să luăm o decizie rapid”, a declarat Andre Wilsenach, şeful comisiei de gambling din insula Alderney, unde era înregistrată compania.

Potrivit site-ului PokerScout, care monitorizează activitatea globală de poker online, traficul Full Tilt scăzuse din aprilie cu 48%, iar în după-amiaza zilei de ieri niciun jucător nu juca cu bani reali.

bulgaras1 la 5 iulie, 18:58 a spus:

SALUTARE , baieti parerea mea este k va puteti lua gandul de la baniii din conturi , eu unu sincer jucam mai mult free-roluri , parerea la majoritatea ERA CAM JAPCA !!!!

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 0 voturi
GKG la 4 iulie, 17:24 a spus:

Nu s'a desfiintat nimeni, sunt sigur ca vor gasi o modalitate sa intre iar in normal, este greu de crezu ca o companie ca FTP poate disparea asa usor... Iar cei care se plang ar trebui ca ei sa castige intai sa pronunte cuvuntul banckroll de cateva ori si poate li se deschide mintea din nou Smile

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 0 voturi
maryus la 3 iulie, 13:32 a spus:

bai frate dar mai il deschid astia? cred ca e teapa totala, sper sa ne livreze banii din conturi, ca nu apartin ftp , sunt ai nostrii

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
alex la 2 iulie, 19:46 a spus:

''frumos'' asta da excrocherie mondiala .Sa privim din ansamblu FTP si pokerstars acum 6 lunii in urma fac tot felu de reclame tot felu d promotii numai ca sa prinda cativa clientii ,si pun pariu ca au si facut-o.Iar in ziua d azi FTP nu mai e oare sa urmeze si Pokerstars?logic nu ati obs ~~~iar isi fac reclama mass media daca iau gonit americanii p FTP si pokerstars ,FTP fiind gonita si d englezii ,oare cn urmeaza?Very Happy
P.S. spre noroku meu am facut banii p FTP doar din freeroluri

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
piersicauda la 2 iulie, 11:40 a spus:

Ne-au ars bine... Au fost maini cind am castigat cu 2,3 contra A,A sau K,K... . Amuzant nu??? Si invers ,si mai mergeam si all in... .De recuperat banii nici nu ma gindesc.Nu-mi permit sa merg in insulele... sa depun plingere pentru 4-500$.Si ca mine sint muuuuulti.Am crezut in ei ,suport consecintele...

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
Marius la 1 iulie, 19:53 a spus:

Treaba sta in felul urmator: bagi 50 $ nu vei castiga cine stie ce..NICIODATA..daca faci din ei 350$ bravo..scoate-i!!!..daca ai impresia ca din ei vei face 100.000$ atunci mai gandeste-te o data...sau de 2 ori sau de 10 ori..nu vei putea!..asa e facuta platforma si oricum ai juca tot te arde..pt ca daca ai A A sau K K sau A K nu vei arunca cartiile din mana niciodata..am jucat multi timp si am ajuns la concluzia ca aici nu e noroc la carti ci norocul consta in faptul ca poate te alege platforma castigator sau NU! (indiferent ce kkturi de carti ai in mana)

Votează
Răspunde
Raportează

1 răspuns, 1 vot
PREDOIU GABRIEL la 1 iulie, 14:43 a spus:

NU MAI FUNCTIONEAZA DE CATEVA ZILE,DAR MI-AM DAT SEAMA CA SANT HOTI.CAND AVEAM CASTIG AMI DADEAU CARTE MARE ANTR-UN VUVANT MOMEALA SI MA ARDEAU.NU STIU PE CE CRITERII SANT ANPARTITE CARTILE DAR SIGUR CU AJUTORUL CALCULATOARELOR PERFORMANTE SI CU EXPERTI TE LASAU LEFTER.PRIMA DATA CANT AM JUCAT PE BANI PUTEAM SA JOC CA O CIZMA SI TOT AM CASTIGAT TREI JOCURI SI VREO 350$.DUPA.....COTIZAM LA HOTI.SA-SI CUMPERE LUMANARI DE EI COLIVA CU BOMBOANE FONDANTE LE-O FAC GRATIS.

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
B la 1 iulie, 17:27 a spus:

prietene, tu scrii impartite "ANPARTITE" ?? si mai ai pretentia sa nu pierzi? Smile))
Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
Asa se explica... la 1 iulie, 13:19 a spus:

Pe full tilt nu mai puteai sa castigi peste un anumit nivel,cu siguranta au umblat la soft-ul de impartire a cartilor,probabil ca sa micsoreze retragerile.Eu aveam 900 de dolari procesati si aprobati vineri,sambata si luni,ar fi trebuit sa plece prin transfer bancar,dar au intarziat plata si i-au blocat si pe aia...Acum,cine stie cand ne mai vedem banii,daca-i mai vedem...Ai dreaq cu autoritatea lor si cu tot neamul lor,cum sa blocheze banii clientilor,de unde pana unde,ce,clientii sunt anchetati?bun,nu mai accepti depozite si jcuatori noi,dar cum sa nu faci platile...

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
coco_marck la 1 iulie, 09:07 a spus:

si eu aveam bani in cont ce naiba fac acu???? sper sa il redeschida ....................... intradevar era surprinzator cum castigau unii cu cartile la flop 2% sanse

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
pokerman la 1 iulie, 02:09 a spus:

eu am aproape 2800 de usd in ont .... asta inseamna ca sa-mi iau adio d la ei?

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
ureche la 30 iunie, 21:47 a spus:

nu mi se incarca jocu deloc... ramane in stadiul de "Bun venit la Full tilt poker" ..si tot...Reincarcare.. sa inteleg ca sa terminat cu conturile si banii nostri?

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
PLM la 30 iunie, 21:16 a spus:

Si pe cand revenirea?

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 2 voturi
Claudiu la 30 iunie, 16:25 a spus:

mie nu imi mai merge site-u de 2 zile(sibiu). nici macar nu mi se conecteaza sa joc pe bani virtuali.

Votează
Răspunde
Raportează

1 răspuns, 6 voturi
Daniel la 30 iunie, 13:18 a spus:

Frati suferinzi, in ultima vreme FTP devenise river killer. De cate ori depaseam un anumit nivel vedeam un river cu care pierdeam din pozitie de 98% sanse (repetat). La inceput am zis am ghinion, dar treaba s-a repetat...

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
Acidas la 1 iulie, 02:41 a spus:

BINGO! Chestia asta se intampla cam pe toate platformele.
Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
Jumbojet65 la 30 iunie, 11:36 a spus:

La mine (in Bucuresti) nu functioneaza.

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 2 voturi
dana la 30 iunie, 11:21 a spus:

BANIPENET2011.PHT.RO - Tutorial cum sa faci bani RAPID

Votează
Răspunde
Raportează

0 răspunsuri, 1 vot
EVA KENT la 30 iunie, 11:14 a spus:

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Votează
Răspunde
Raportează

1 răspuns, 2 voturi
mama mare la 30 iunie, 11:05 a spus:

Site-ul functioneaza bine mersi, poate in Sua a fost suspendat in europa in nici un caz.

Votează
Răspunde
Raportează

2 răspunsuri, 2 voturi
George la 30 iunie, 11:55 a spus:

Botule nu se face referire la site. Siteul functioneaza normal numia ca nu se mia poate paria cu bani reali...ca doar pt asta a fost facut, nu? Dar cum tu esti un bot...
Votează
Răspunde
Raportează
0 răspunsuri, 1 vot
pokermoon la 1 iulie, 02:25 a spus:

eu am aroape 2800 d usd in cont ((((((
Votează
Răspunde
Raportează
0 răspunsuri, 2 voturi
pokermoon la 1 iulie, 02:26 a spus:

am ramas fara ei????
Votează
Răspunde
Raportează
1StupidDog
1StupidDog
Moderator

Mesaje : 747
Data de inscriere : 11/02/2011

http://rakebackace.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum