RakebackAce Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

4 participanți

In jos

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti? Empty Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

Mesaj  1StupidDog Dum Feb 27, 2011 12:18 pm

Sunt atat de multe tipuri de turnee. Care ar fi cele mai profitabile in opinia voastra?
Turbo? Freezout? Sateliti? etc
1StupidDog
1StupidDog
Moderator

Mesaje : 747
Data de inscriere : 11/02/2011

http://rakebackace.ro

Sus In jos

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti? Empty Re: Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

Mesaj  radhhooo Dum Feb 27, 2011 2:32 pm

Cred ca freezeout este cel mai profitabil turneu, fiindca la rebuy, toti se inghesuie sa dea all-in din primele maini, iar la turbo stackurile cresc prea repede si,in general, este nevoie de timp ca sa iti asiguri o pozitie buna in clasament. Si turneele satelit ar fi o solutie,doar daca mizele sunt mici spre foarte mici,fiindca nu vad sensul in a risca o suma mare intr-un satelit.Dar tot asa, fara rebuy.

radhhooo
Membru

Mesaje : 31
Data de inscriere : 25/02/2011

Sus In jos

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti? Empty Re: Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

Mesaj  FreeAgent Lun Feb 28, 2011 2:43 pm

Clar frezeeout

FreeAgent
Membru

Mesaje : 3
Data de inscriere : 28/02/2011

Sus In jos

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti? Empty Re: Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

Mesaj  voicu Lun Feb 28, 2011 4:47 pm

FreeAgent a scris:Clar frezeeout
clar trebuie sa te prezinti cine esti si de unde esti
voicu
voicu
Membru

Mesaje : 46
Data de inscriere : 23/02/2011
Varsta : 31
Localizare : Brasov

Sus In jos

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti? Empty Re: Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

Mesaj  radhhooo Lun Mar 07, 2011 10:33 am

Aa, si ar mai fi unul, prezent in special la Gamebookers: turneele bounty. Cel mai mic buy-in este de 11$, iar bountyul pe fiecare jucator este de 5$. Saptamana asta voi incepe si eu sa joc acest gen de turneu.Mi se pare desttul de profitabil.

radhhooo
Membru

Mesaje : 31
Data de inscriere : 25/02/2011

Sus In jos

Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti? Empty Re: Ce preferati? MTT - Turbo - Rebuy - Freezout -Super Turbo -Sateliti?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum